Değerli Meslektaşlarımız,
 
Yirmi altıncı Ulusal Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Kongresi’nin İzmir Swiss Otel’de 13 - 16 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılması planlanmaktadır. Tüm meslektaşlarımızı ve ülkemizde çocuk ve ergen ruh sağlığı ve hastalıkları alanı çalışanlarını kongremize katkıda bulunmaya davet ediyoruz.  Panel önerileri, sözel ve poster bildirileriyle kongremize katkıda bulunmak isteyen meslektaşlarımız cocukergenkongre.com/ 26_ulusalkongre/ adresinden “Bildiri ve Panel Öneri” bölümünden önerilerini yapabilirler. Panel, Çalışma Grubu, Kurs Önerileri, Prof. Dr. Atilla Turgay ödülü, Türkiye Çocuk ve Genç Psikiyatrisi Derneği Proje Ödülü ve asistan bursu seçiminde yer alacak çalışmalar için son başvuru tarihi 15 ocak 2016 tarihine uzatılmıştır. Prof. Dr. Atilla Turgay ödülüne başvurmak için başvuracak kişinin araştırmanın birinci isim olması gerekmektedir. Prof. Dr. Atilla Turgay ödülü, Türkiye Çocuk ve Genç Psikiyatrisi Derneği Proje Ödülü ve asistan bursuna başvuran meslektaşlarımızın kongremizin web sayfasından poster başvuruları için özet gönderip aynı zamanda araştırmanın tam metnini Uz. Dr. Ülkü Akyol Ardıç ve Uz. Dr. Yusuf Öztürk’e göndermelerini rica ederiz.
 
mail adresleri:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
Kongremizle ilgili önemli tarihler aşağıda özetlenmiştir:

1 Kasım 2015   Panel, Çalışma Grubu ve Kurs Önerileri başlangıç tarihi

 

 

1 Kasım 2015  Bildiri Özeti Gönderim başlangıç tarihi

 

01 Ocak 2016    İndirimli Konaklama son günü

 

15 ocak  2016: Prof. Dr. Atilla Turgay ödülü, Türkiye Çocuk ve Genç Psikiyatrisi Derneği Proje Ödülü  ve asistan bursu seçiminde yer alacak çalışmalar için son başvuru tarihi

 

15 ocak 2016:  Panel, Çalışma Grubu ve Kurs Önerileri son gönderim tarihi

 

12 Şubat 2016   Bildiri Özeti Gönderim son günü

 

12 Şubat 2016   Bilimsel programın web sitesinden duyurulma tarihi

 

12 ŞUBAT 2016    İndirimli Kongre Kayıt son günü29 Şubat 2016   Bildiri Değerlendirme Sonuçları bildirim tarihi

 

 

Doç. Dr. Gül Karaçetin
 
Kongre Genel Sekreteri
 
 
 
Prof. Dr. Eyüp Sabri Ercan                                              
 
Kongre Eş Başkanı                                                               
 
 
 
Prof. Dr. Neslihan İ. Emiroğlu                                             
 
Kongre Eş Başkanı