Kongre AdresiSwissotel Büyük Efes Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 135210 AlsancakTürkiye

 

Swissotel Büyük Efes, şehrin dinamik iş ve alışveriş sahalarına olan yakınlığı ile şehir tam merkezinde yer alıyor. Adnan Menderes Havaalanı’na 15 km uzaklıkta olan otele ulaşabilmek için, Adnan Menderes Havaalanı’ndan çıktıktan sonra Gaziemir-İzmir yolunu takip edin. 13 km sonra Konak çıkışından sağa dönün. Gaziosmanpaşa Bulvarı’na kadar 2 km’lik yolu takip ederek trafik ışıklarından sağa dönün. Solda Swissotel Büyük Efes’i göreceksiniz. Otelin hemen yanından havaalanı transferi için Havaş araçları kalkmaktadır. Ayrıca otelden transfer hizmeti de talep edebilirsiniz. Taksi ve toplu taşıma araçları ise ulaşım alternatifleri arasında yer almaktadır.

KATILIM ÜCRETLERİ

KATILIM ÜCRETLERİ

 

 KATILIM ÜCRETLERİNİ   online 2015 1   YATIRABİLİRSİNİZ.

 

 

	KONAKLAMA ÜCRETLERİ

 KONAKLAMA ÜCRETLERİ

 KONAKLAMA ve TRANSFER ÜCRETLERİNİ    online 2015 1   YATIRABİLİRSİNİZ.

 • Konaklama paketine  (13-14-15 NİSAN 2016)  3 gece oda & kahvaltı konaklama dahildir ve minimum 3 gece yapılmaktadır. Konaklama ödemesi yapılmadan önce ön rezervasyon yaptırılarak, yer teyidi alınması gerekmektedir.
 • Kayıt Konaklama İptal Şartları :
 • Konaklama iptal talepleri Motto Organizasyon’a  yazılı olarak bildirilmelidir.
 • Konaklama iptalleri için 01 Ocak 2016 tarihine kadar yapılan  talepler banka masrafları kesildikten sonra iade edilecektir.  Bu tarihlerden sonra oluşacak  iptallerde iade işlemi yapılmayacak olup isim değişikliği yapılabilecektir.
 • Tüm iadeler kongre sonrasında gerçekleştirilecektir.
 • Konaklama ücretlerine %8 kdv eklenecektir.
 • Konaklama rezervasyonlarınız için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresinden iletişime geçebilirsiniz.

TRANSFER ÜCRETLERİ

TRANSFER ÜCRETLERİ

 • Kongre katılımcıları için Adnan Menderes Havalimanı’ndan kongre  otellerine gidiş ve dönüş transfer hizmeti verilecektir.
 • Kongre oteli ile havalimanı arası 29 km’ dir ve araba ile yaklaşık  30 dk sürmektedir.
 • Toplu transferler 13 ve 16 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olup bu tarihler dışında VIP transferler sağlanacaktır. Toplu transfer saatlerini web sitesinden takip edebilirsiniz.
  • Yukarıda belirtilen fiyatlara %18 KDV eklenecektir.
  • - Transfer talepleriniz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden iletişime geçebilirsiniz.

      

OTEL ve TRANSFER ÖDEMELERİNİZ İÇİN BANKA BİLGİLERİ

OTEL ve TRANSFER ÖDEMELERİNİZ İÇİN BANKA BİLGİLERİ

ORGANİZASYON SEKRETERYASI İLETİŞİM

MOTTO ORGANİZASYON

1394 Sk. No: 13 K:1 D:4 Dostluk Apartmanı
  Mimar Sİnan Mh. KONAK/ İZMİRE-MAIL: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

TEL : 0 232 446 06 10

FAX: 0 232 446 07 11

 

 

*KAYIT ÜCRETLERİ DERNEK HESABINA, KONAKLAMA UÇAK VE TRANSFER ÜCRETLERİ MOTTO ORGANİZASYON HESABINA YATACAKTIR.